Priedai

Automatinis pieno plaktuvas

automatinis-pieno-plaktuvas

Tobula pieno puta – akimirksniu!

Automatiniu pieno plaktuvu ypač greitai ir lengvai paruošite puikią, "aksominę" pieno putą, kurią galite naudoti ruošdami latte frio, šaltą šokoladinį gėrimą bei kitus įspūdingus šaltuosius kavos gėrimus. Klasikinio JURA dizaino pieno plaktuvas puikiai dera su bet kuriuo kavos aparatu ir yra nepakeičiamas pagalbininkas išskirtinių kavos gėrimu gerbėjams. Vieno mygtuko valdymas leidžia akimirksniu paruošti šaltą, šiltą arba karštą pieno putą.

 • Prietaisas tinkamas ruošti daugybę kavos gėrimų
 • Ruošiama šalta, šilta arba karšta pieno puta
 • Paprastas valdymas vienu mygtuku
 • Aukšta kokybė, puikus dizainas ir lengvai priežiūra

Kaina: 89 EUR

Platus gėrimų asortimentas

milk_frother_feature1

Tik nuo Jūsų vaizduotės priklauso, kokiais gėrimais nustebinsite save ir kitus. Įkvėpimo galite semtis iš žurnalų, TV laidų ar receptų knygų. Visai nesvarbu ką ruošiate – latte macchiato ar karštą šokoladą, frappe ar chai latte – JURA automatinis pieno plaktuvas visada padės pasiekti tobulą rezultatą.

Šalta puta ar karštas pienas

milk_frother_feature2

Tyliai veikiantis elektros varikliukas be tiesioginio kontakto suka pieno talpoje įstatytą plakimo arba kaitinimo diską. Per kelias minutes plakimo disko pagalba yra paruošiama šalta, šilta arba karšta "aksominė" pieno puta. Norint paruošti karštą pieną į pieno ąsotėlį įstatykite kaitinimo diską, kuris apsaugo pieną nuo užvirimo.

Paprastas valdymas vienu mygtuku

milk_frother_feature3

Šalta, šilta ar karšta pieno puta ruošiama vieno mygtuko paspaudimu, atitinkamai mygtuką paspaudus vieną, du arba tris kartus. Lengvai suprantami simboliai nurodo, kurį produktą pasirinkote. Prietaisą lengva prižiūrėti – nuimkite pieno ąsotelį ir perplaukite tekančio vandens srove.

Kompaktiškas

milk_frother_feature4

Elektros laidas kartu su plakimo ir kaitinimo diskais turi specialią saugojimo vietą apatinėje prietaiso dalyje.

"Profi" kapučinatorius

Profi kapucinatorius

Profesionalus "aksominės" pieno putos kapučinatorius

Daugiafunkcinį profesionalų "aksominės" pieno putos kapučinatorių naudokite ruošdami latte macchiato, cappuccino arba karštą šokoladą. Sudėtinga, iš daug kamerų sudaryta plakimo sistema leidžia išgauti pirmos klasės pieno putą, kuria galėtų didžiuotis net barista. Moderni pieno plakimo technologija leidžia paruošti nepriekaištingos kokybės švelnią, tankią, ilgai išliekančią pieno putą.

Kaina: 59,99 EUR

"Dviejų sekcijų" kapučinatorius

Dvieju sekciju kapučinatoriusDėmesio visi cappuccino mylėtojai! Šis Jura kapučinatorius su revoliucine puikios putos technologija pagamina puikios tekstūros ilgai išliekančios konsistencijos pieno putą. Pienas įtraukiamas, pašildomas ir suplakamas dviejų sekcijų kameroje. Tinka naudoti su visais Jura aparatais, kurie turi Connector System jungtį.

Kaina: 49,99 EUR

Pieno plakimo antgalis

Pieno plakimo antgalisDviejų padėčių pieno plakimo antgalis lengvai leidžia pašildyti pieną ir suplakti pieno putą.

Kaina: 12,99 EUR

Karšto vandens antgalis

Karšto vandens antgalisVandens antgalio pagalba yra saugiai tiekiama karšto vandens srovė.

Kaina: 12,99 EUR

Pieno žarnelių rinkinys

Pieno žarnelių rinkinysRinkinyje rasite specialias pieno siurbimo žarneles ir oro padavimo angos kamštukus, kuriuos galite naudoti visose JURA kapučinatorių sistemose.

Rinkinio sudėtis:

 • 4 pieno žarnelės - 360 mm;
 • 2 oro padavimo angos kamštukai.

Kaina: 14,99 EUR

Nerūdijančio plieno talpa

Nerūdijančio plieno talpaPuiki išeitis visiems kavos su pienu receptų mėgėjams yra nerūdijančio plieno talpa. 0,6 litrų talpos konteineris išlaiko šviežią ir šaltą pieną apie 8 valandas.

Kaina:

54,99 EUR (0,4 l talpos)

64,99 EUR (0,6 l talpos)

Pieno šaldytuvas "Cool Control Basic"

Cool Control BasicPasirūpinkite, kad jūsų naudojamas pienas visada būtų šviežias ir vėsus. Pieno šaldytuvas, jungiamas į 220 V įtampos elektros tinklą, neleis naudojamam pienui sušalti arba perkaisti.

Sumani prietaiso valdymo sistema nuolatos palaiko optimalią 4°C pieno temperatūrą - ne tik išvengiama per aukštos temperatūros, bet ir taupoma elektros energija.

Nerūdijančio plieno talpoje telpa 0,6 l arba 1,1 l pieno. Ją paprasta prižiūrėti, išplauti, galima laikyti buitiniame šaldytuve.

Pieno šaldytuvas ne tik šaldys pieną bet ir, dėka solidaus JURA dizaino, puikiai atrodys šalia kavos aparato.

Kaina:

99 EUR (0,6 l talpos, juodos spalvos)

149 EUR (1,1 l talpos, juodos spalvos)

Pieno šaldytuvas "Cool Control Wireless"

Pieno šaldytuvas

Pasirūpinkite, kad jūsų naudojamas pienas visada būtų šviežias ir vėsus. Pieno šaldytuvas įjungiamas į 220 V įtampos elektros tinklą neleis naudojamam pienui sušalti arba perkaisti.

Sumani prietaiso valdymo sistema nuolatos palaiko optimalią 4°C pieno temperatūrą - ne tik išvengiama per aukštos temperatūros bet ir taupoma elektros energija.

Nerūdijančio plieno talpoje telpa 0,6 arba 1,1 l pieno. Ją paprasta prižiūrėti, išplauti, galima laikyti buitiniame šaldytuve.

Pieno šaldytuvas ne tik šaldys pieną bet ir, dėka solidaus JURA dizaino, puikiai atrodys šalia kavos aparato.

Viena iš naujų savybių, kurią turi JURA kavos aparatai, yra bevielis ryšys.Šaldytuvas nuolatos fiksuoja talpoje esančio pieno kiekį. Kai talpoje yra nepakankamai pieno, prieš ruošiant gėrimą kavos aparato ekrane atsiranda įspėjimas „Pripildyti pieno". Tai ypač patogu ruošiant kavos gėrimus su pienu.

Bevielis ryšys yra aparatuose:

 • GIGA 5
 • IMPRESSA Z7 One Touch Voice
 • IMPRESSA Z7 One Touch*
 • IMPRESSA J9 One Touch TFT
 • IMPRESSA J9 One Touch (Brillantsilber – Piano Black)
 • IMPRESSA F

*(≥ programinės įrangos Versija: EF643M V01.22)

Kaina:

199 EUR (0,6 l talpos, juodos spalvos)

289 EUR (1,1 l talpos, juodos spalvos)

Bevielio ryšio adapteris

Bevielio ryšio adapterisTinka pieno šaldytuvui "Cool Control Basic" 0,6 l ir 1,1 l talpos.

Kaina:

99 EUR

Puodelių šildytuvas

Puodelių šildytuvas55 °C – tobula temperatūra

Kava būna geriausia kai ji karšta. Dėl to profesionalai kavos ruošėjai visuomet dirba tik su tinkamai pašildytais puodeliais. Jeigu karštą kavą patieksime šaltuose porceliano puodeliuose gėrimas praras per daug karščio. Tačiau pašildytuose puodeliuose nuostabios kavos savybės atskleidžiamos pilnai. JURA pagamintas elegantiškas, grakštus puodelių šildytuvas yra idealus partneris kiekvienam automatiniam kavos aparatui. Du kaitinimo elementai nuolatos palaiko apie 55°C temperatūrą – idealu ir ugnies karštumo espresso gamybai, ir pieno puta padabinto cappuccino ruošimui. Tai tiesiog nepakeičiamas Jūsų kavos aparato draugas!

Optimalus prietaiso dydis

Siauras puodelių šildytuvas neužims daug vietos, o abu aparato stalčiukai užsidaro lengvai ir švelniai. Jo dydis idealiai tinka naudojimui namuose. Jame telpa visi puodeliai neviršijantys 90 mm diametro ir 110 mm aukščio. Uždarius stalčiukus neprarandama šiluma, o puodelių nepasiekia dulkės.

Pašildyti puodeliai - visuomet po ranka

Galimybė programuoti šildytuvo įsijungimo ir išsijungimo laiką liudija modernaus aparato atidumą aplinkai. Lengvai galite pasirinkti kada aparatas pašildys puodelius jūsų rytinei kavai. JURA puodelių šildytuvas puikiai parodo kaip paprasta būti šiuolaikišku, energiją taupančiu vartotoju.

Kaina: 199 EUR

Puodelių šildytuvas S Serijai

Puodelių šildytuvas S serijaiGalingas, nuostabaus dizaino puodelių šildytuvas S serijai su karšto oro funkcija leidžia pašildyti 24 Espreso puodelius (60 mm skersmens) arba 16 kavos puodelių (80 mm skersmens).

Kaina: 723,76 EUR

Puodelių šildytuvas Z Serijai

Puodelių šildytuvas Z serijaiJURA siūlo puodelių šildytuvą Z kavos aparatų serijai, kuris ne tik atlieka puodelių šildymo funkciją, bet ir išsiskiria aukšta medžiagų kokybe bei tobula išvaizda.

Dviejuose chromuoto metalo lentynėlėse galima pašildyti 24 Espreso puodelius (60 mm skersmens) arba 16 kavos puodelių (80 mm skersmens).

Kaina: 849 EUR

Pupelių talpa XS serijai

Pupelių talpa XS serijaiTalpa praplečia standartines kavos aparatų galimybes papildomais 750 g. kavos pupelių. Talpa paprastai ir lengvai montuojama.

Kaina: 115,56 EUR

Vandentiekio prijungimas XS serijai

Vandentiekio prijungimasPrijungus kavos aparatą Impressa XS tiesiai prie vandentiekio, jums nebereikės papildyti kavos aparato vandens talpos.

Kaina: 422,56 EUR

Reklaminis skydelis

Kodėl kavos aparatą verta įsigyti pas mus?

 • Nemokamai atvešime kavos aparatą Jums į namus ar biurą, pajungsime, parodysime kaip naudotis ir prižiūrėti
 • Visada galėsite mums paskambinti iškilus neaiškumams
 • Pas mus galėsite įsigyti visas reikalingas priežiūros priemones ir priedus
 • Pasiūlysime skanios ir kokybiškos kavos, arbatos bei kitų produktų
 • Pasirūpinsime Jūsų kavos aparato techniniu aptarnavimu

Susisiekite 8 611 84878 arba info@laikaskavai.lt

IŠBANDYKITE KAVOS APARATĄ "JURA" IR PARAGAUKITE "CHICCO D'ORO" KAVOS NEMOKAMAI!

Kreipkitės 8 5 2407000 arba info@laikaskavai.lt

Apklausa

Kavos aparato ieškote:
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis