Kapučinatorių priežiūra

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų su kavos aparatais - užsikimšę ir neveikiantys kapučinatoriai ir garų antgaliai, t.y. kavos aparatas negamina pieno putos, o bėga tik šiltas pienas. Šios problemos kyla dėl nepakankamos ir netinkamos priežiūros. Toliau pabandysime apžvelgti pagrindines priežastis. Pavyzdžiuose pateikiami "Jura" kavos aparatų"Easy" ir "Profi" kapučinatoriai, bet visų gamintojų kapučinatorių ir garų antgalių veikimo principas panašus, todėl bendri principai turėtų tikti ir kitų kavos aparatų gamintojų modeliams.

Pirma (ir dažniausiai pasitaikanti) priežastis - užsikimšęs ir purvinas kapučinatorius ar garų antgalis. Pasidarius kavą su pienu, dienos pabaigoje reikėtų kapučinatorių išardyti ir išplauti po tekančiu vandeniu. To nepadarius, pieno likučiai, esantys kapučinatoriuje, uždžiūna bei užkemša oro paėmimo angas, ir kavos aparatas nebeplaka pieno putos, o tik leidžia šiltą pieną. Jeigu kapučinatorius jau užsikimšęs, jį reikėtų gerai išplauti (galima nakčiai pamerkti į vandenį su plovimo priemonėmis) ir su plona adata ar smeigtuku išvalyti visas skylutes. Svarbu valant skylutes jų labai "neišgręžti", nes tada darant pieno putą labai taškysis.

kepurelerankeneleKapučinatoriaus antgalis

Kita dažnai pasitaikanti priežastis - neteisingai surinktas kapučinatorius. Po plovimo svarbu visas kapučinatoriaus dalis įstatyti atgal į vietą, nes kitaip bėgs tik šiltas pienas. Su "Easy" kapučinatoriais dažniausiai pasitaikanti bėda būna ne taip uždėta detalė su kavos puodeliu - pieno puta turi "žiūrėti" į viršų.

"Easy" kapučinatoriaus schema"Profi" kapučinatoriaus schema

Trečia priežastis, pasitaikanti ne taip dažnai - užkalkėjęs kavos aparatas. Jeigu nuėmus kapučinatorių arba garų antgalį ir paleidus pieno putos gaminimą, garai iš kavos aparato eina silpnai ir su vandeniu, greičiausiai bus užkalkėjęs kavos aparatas. Ši bėda dažniausiai pasitaiko kelerių metų senumo kavos aparatams, ypač jeigu jie nebuvo tinkamai prižiūrimi. Dažnai šią problemą pavyksta išspręsti kavos aparatą nukalkinus, bet kartais gali prireikti ir rimtesnio remonto.

Reklaminis skydelis

Kodėl kavos aparatą verta įsigyti pas mus?

  • Nemokamai atvešime kavos aparatą Jums į namus ar biurą, pajungsime, parodysime kaip naudotis ir prižiūrėti
  • Visada galėsite mums paskambinti iškilus neaiškumams
  • Pas mus galėsite įsigyti visas reikalingas priežiūros priemones ir priedus
  • Pasiūlysime skanios ir kokybiškos kavos, arbatos bei kitų produktų
  • Pasirūpinsime Jūsų kavos aparato techniniu aptarnavimu

Susisiekite 8 611 84878 arba info@laikaskavai.lt

IŠBANDYKITE KAVOS APARATĄ "JURA" IR PARAGAUKITE "CHICCO D'ORO" KAVOS NEMOKAMAI!

Kreipkitės 8 5 2407000 arba info@laikaskavai.lt

Apklausa

Kavos aparato ieškote:
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis